Hakkımızda

ÜN-TAŞ hazır giyim sektöründe önde gelen markaları ile çalışmakta ve tüm faaliyet alanlarında çalışanları ile katılımcı bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Firmamız yönetim politikasına ve kültürüne uygun işyeri verimliliğini dinamik tutulmasını sağlayan personel ile çalışmayı ilke edinmiştir.

ÜN-TAŞ Makina' nın kurucusu Ferhat Taş 1980 yılında Hollanda’ya giderek bir Amerikan firması olan AMF REECE’ de 15 yıl çalıştıktan sonra 1995’de Türkiye’ ye gelerek ÜN-TAŞ Konf. Mak. San. Tic. Ltd. Şti.’ ni kurdu. 
ÜN-TAŞ Fiyat, Kalite ve Müşteri memnuniyetini ilke edinerek müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına tedarikçi firmalarımızı uyum içinde temsil etmektedir. 

Günümüz dünyasında işletmeler faaliyetlerini sürdürebilmeleri için olumsuz faktörlerle başa çıkmak zorundadırlar. Firmamız ÜN-TAŞ pazardaki bu eksikliliği görerek bilgi ve birikimlerini daha iyi değerlendirmek amacıyla sektörde yaşanan operasyonel sorunlara bir nevi çözüm üretmek amacıyla müşterilerinden gelen istek üzerine kendi markamız ile makine ve otomasyon imalatıyla pazara girdi.
Bu bir yeteneklilik yolculuğudur, bunun adı da bizim için MÜKEMMELLİLİK anlayışıdır. Mükemmellilik bizim ve müşterilerimiz için değer yapmaktır. ÜN-TAŞ’ ta her çalışan kendi hedefini gerçekleştirirken firmanın ve müşterilerinin hedefine katkıda bulunurlar.


Genel Müdür
Ferhat TAŞ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4